Ergebnisse
#1 | Western Pleasure Junior (5-7) - Abteilung 1
1. AC Number Irish Game - Sporthorses Thompson - Leon Breuer
2. OK Zip the Gun - Oakfield Ranch - Linda Fairson
3. Whata Secret HS - Hofer Stables - Jennifer Hofer
4. Rasheed HS - Hofer Stables - Mariana Reynoso
5. Earth Bender HS - Alder Farms - Olgier Fresemann
6. Dawn of Destiny OK - Oakfield Ranch - Linda Fairson
7. C EvenGoodBarsRebel - Nereus Riding Center - Aaron Petersen
8. Nijashin HS - Alder Farms - Shay Abrams
9. Merica ox HS - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
10. SHT Smart Lady Kiss - Sporthorses Thompson - Jake Nicholson
11. Save The Date OK - Green Oak Stables - Zoe Garcia
12. GOs Moonlight Maid - Nereus Riding Center - Sandy Bright
13. Shaytan - Hofer Stables - Nancy Redfield
14. Predict to Gamble OK - Oakfield Ranch - Thomas Reene
15. GOs Fancy Fantasy - Green Oak Stables - Paulette Davis
16. Vivaldi HS - Alder Farms - Keira Williams
17. Avalon HS - Green Oak Stables - Heather Danes
18. Be my Blueprint VF - Alder Farms - Shay Abrams
19. AC Miss Vienna - Alder Farms - Olgier Fresemann
#1 | Western Pleasure Junior (5-7) - Abteilung 2
1. Mister Wild Catch HS - Alder Farms - Olgier Fresemann
2. GOs Firefly Nights - Green Oak Stables - Amy Green
3. Leave the Harmony OK - Oakfield Ranch - Noah Bennet
4. Gone Down Fever OK - Oakfield Ranch - Thomas Reene
5. Wamblee EG - Hofer Stables - Felice Endrizzi
6. GOs Southern Zita - Green Oak Stables - Diane Brady
7. Pure Pepper EG - Alder Farms - Shay Abrams
8. GOs Coal Hearted - Alder Farms - Shay Abrams
9. AC My Beautiful Glory - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
10. OK Flaming Leaves - Oakfield Ranch - Noah Bennet
11. My Timeless Love HS - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
12. BQ Always Cool InA Jetta - Nereus Riding Center - Monique Revere
13. Special Glow Twist - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
14. CKS Nora Zubair - Hofer Stables - Mariana Reynoso
15. BQ Impressive Enuff - Hofer Stables - Haylee Miller
16. Believers Altea HS - Green Oak Stables - Amy Green
17. NRC Rowdy Zephyr - Nereus Riding Center - Caia Arram
18. AC Solars Hollywood Girl - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
19. GOs Classic Style - Alder Farms - Tabea Kreuzner
#2 | Western Pleasure Senior (ab 8) - Abteilung 1
1. Always Half Moon - Hofer Stables - Rebecca Gerlach
2. Glorys Mighty Nora OK - Green Oak Stables - Diane Brady
3. Stylish Sonny Dee - Nereus Riding Center - Julia Brinker
4. Number In My Pocket - Hofer Stables - Bethany Howell
5. S Fashionista - Hofer Stables - Scarlet Peterson
6. Zip Fly High OK - Green Oak Stables - Zoe Garcia
7. Fairy Breeze - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
8. MHF Smart Frosty King - Green Oak Stables - Steve Tate
9. Majestic Miss Vintage - Alder Farms - Olgier Fresemann
10. S Ima Magic Rebel – Oakfield Ranch – Noah Bennet
11. Bella Noala HS - Hofer Stables - Haylee Miller
12. LWs Wombat vom Klee - Alder Farms - Keira Williams
13. Poisoned Arrowshot RA - Green Oak Stables - Samuel Coates
14. Proper Irish Whiskey - Sporthorses Thompson - Inga Heilbronner
15. NRC Pure Dignity - Alder Farms - Shay Abrams
16. NRC Zippy Stardust - Nereus Riding Center - Norma Weber
17. Save the Dance OK - Nereus Riding Center - Monique Revere
18. GOs Beating Bonaparte - Green Oak Stables - Heather Danes
#2 | Western Pleasure Senior (ab 8) - Abteilung 2
1. GNs Timeless Rose - Nereus Riding Center - Sina Rostenski
2. Saving Grace MSR - Alder Farms - Keira Williams
3. Hesa Vintage Gun - Green Oak Stables - Zoe Garcia
4. GNs From Heaven to Leo - Nereus Riding Center - Jörg Schmidt
5. True Glory OK - Green Oak Stables - Zoe Garcia
6. NRC Numair Ibn Suud - Hofer Stables - Leon Klomfas
7. Twisted Candy Bar - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
8. Hello Mr. Potter - Sporthorses Thompson - Inga Heilbronner
9. Fighter In The Game OK - Hofer Stables - Denise Klaproth
10. SHT Streakin Hall - Green Oak Stables - Paulette Davis
11. Nearly Jade Wv - Hofer Stables - Kim Peschke
12. Bet Yer Smart - Sporthorses Thompson - Jake Nicholson
13. SnS Ready to Gamble - Oakfield Ranch - Linda Fairson
14. AC Cash In Vienna - Nereus Riding Center - Monique Revere
15. LH Secret Mrs Potter - Alder Farms - Shay Abrams
16. Shesa Frosty Queen - Green Oak Stables - Julianna Walczak
17. NRC Paid To Impress - Nereus Riding Center - Denisa Wilms
18. Nandino - Hofer Stables - Johanna Fellner
#3 | Trail Junior (5-7) - Abteilung 1
1. Nobina - Green Oak Stables - Corey Hardy
2. Make Me Red HS - Green Oak Stables - Peggy Manning
3. Gone Down Fever OK - Oakfield Ranch - Thomas Reene
4. AC My Beautiful Glory - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
5. Earth Bender HS - Alder Farms - Olgier Fresemann
6. AC Solars Hollywood Girl - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
7. GOs Moonlight Maid - Nereus Riding Center - Sandy Bright
8. SHT Smart Lady Kiss - Sporthorses Thompson - Jake Nicholson
9. Thallula - Sporthorses Thompson - Bill Matt Damon Thompson
10. C EvenGoodBarsRebel - Nereus Riding Center - Aaron Petersen
11. Kimama - Hofer Stables - Jennifer Hofer
12. BQ Impressive Enuff - Hofer Stables - Haylee Miller
13. OK Flaming Leaves - Oakfield Ranch - Noah Bennet
14. Leave the Harmony OK - Oakfield Ranch - Noah Bennet
15. Champansboro HS - Green Oak Stables - Alani Moore
16. Vivaldi HS - Alder Farms - Keira Williams
17. Marisma RC - Green Oak Stables - Joanne Owens
#3 | Trail Junior (5-7) - Abteilung 2
1. Wamblee EG - Hofer Stables - Felice Endrizzi
2. No More Limits HS - Green Oak Stables - Diane Brady
3. AC Number Irish Game - Sporthorses Thompson - Leon Breuer
4. SHT Smart of Enterprise - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
5. Amazing Hell - Green Oak Stables - Paulette Davis
6. GOs Malaya - Green Oak Stables - Lilliana Bakers
7. My Timeless Love HS - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
8. Mister Wild Catch HS - Alder Farms - Olgier Fresemann
9. Dawn of Destiny OK - Oakfield Ranch - Linda Fairson
10. NRC Rowdy Zephyr - Nereus Riding Center - Caia Arram
11. OK Zip the Gun - Oakfield Ranch - Linda Fairson
12. AC Miss Vienna - Alder Farms - Olgier Fresemann
13. Shaytan - Hofer Stables - Nancy Redfield
14. BQ Always Cool InA Jetta - Nereus Riding Center - Monique Revere
15. Gala - Die Haltergemeinschaft Juli - Juli
16. Predict to Gamble OK - Oakfield Ranch - Thomas Reene
#4 | Trail Senior (ab 8)
1. Shesa Easy Dream - Green Oak Stables - Gloria Frazier
2. GOs Iowas Sudden Surprise - Green Oak Stables - Amy Green
3. Cinnamon - Green Oak Stables - Zoe Garcia
4. Majestic Miss Vintage - Alder Farms - Olgier Fresemann
5. Save the Dance OK - Nereus Riding Center - Monique Revere
6. S Ima Magic Rebel – Oakfield Ranch – Noah Bennet
7. GNs From Heaven to Leo - Nereus Riding Center - Jörg Schmidt
8. GNs Timeless Rose - Nereus Riding Center - Sina Rostenski
9. Celia - Green Oak Stables - Heather Danes
10. Stylish Sonny Dee - Nereus Riding Center - Julia Brinker
11. Bet Yer Smart - Sporthorses Thompson - Jake Nicholson
12. Obsidian Dream - Hofer Stables - Charlie Warren
13. Trooper - Green Oak Stables - Steve Tate
14. Nandino - Hofer Stables - Johanna Fellner
15. Holland Ease - Green Oak Stables - Steve Tate
16. White Smoking Gun - Green Oak Stables - Paulette Davis
17. AC Cash In Vienna - Nereus Riding Center - Monique Revere
18. Fairy Breeze - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
19. Saving Grace MSR - Alder Farms - Keira Williams
20. LWs Wombat vom Klee - Alder Farms - Keira Williams
21. NRC Zippy Stardust - Nereus Riding Center - Norma Weber
22. Nobelholz - Green Oak Stables - Diane Brady
23. Cloud Kicker - Hofer Stables - Danielle Stieger
24. AC Lailas Top Lady - Green Oak Stables - Mina Suddens
25. SnS Ready to Gamble - Oakfield Ranch - Linda Fairson
26. Klees Rimini the Dancing Maid - Alder Farms - Vada Robinson
27. NRC Paid To Impress - Nereus Riding Center - Denisa Wilms
28. Lopin Lazy - Green Oak Stables - Diane Brady
#5 | Reining Junior (5-7) - Abteilung 1
1. Chex Smokin Thunder EG - Alder Farms - Daniel Müller
2. NRC Money Honey - Nereus Riding Center - Carmen Bräuner
3. AC Poco Loco - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
4. Closer Step to Knock OK - Oakfield Ranch – Roxy Evans
5. OK Soulstorm - Oakfield Ranch - Bastian Verles
6. NRC Shams Samawi - Nereus Riding Center - Milane Walther
7. D Alcatraz - Hofer Stables - Taylor Combs
8. Do it Ronja HS - Sporthorses Thompson - Collin Turner
9. Ok Storm of Lashes - Oakfield Ranch - Roxy Evans
10. Sarwella HS - Green Oak Stables - Marilee Fletcher
11. SHT Wild Thing Glory - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
12. Secret of Truth OK - Oakfield Ranch – Roxy Evans
13. Pay Back in Fall HS - Hofer Stables - Robert Albertsen
14. BQ Rumboonscat - Hofer Stables - Nicolas Fritsch
15. Real Bullet Glow EG - Alder Farms - Daniel Müller
16. NRC Playful Monkey - Nereus Riding Center - William Hart
17. Waseem HS - Green Oak Stables - Kelvin Hodge
18. Colourful Socks HS - Alder Farms - Chris Haynes
19. GO Noble Chance - Nereus Riding Center - Linnea Thomass
#5 | Reining Junior (5-7) - Abteilung 2
1. Special Glow Twist - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
2. AC Codys Flying Princess - Hofer Stables - Saskia Haugwitz
3. Keery - Green Oak Stables - Jerry Lewis
4. Fear of Lies OK - Oakfield Ranch – Bastian Verles
5. BQ Sheza War Dixie - Nereus Riding Center - Molly Reichmann
6. GOs Loosing Power - Alder Farms - Chris Haynes
7. SHT Rebel Dun It Too - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
8. GOs Dudes Magic Quinlan - Green Oak Stables - Amy Green
9. GOs Miss Ivory - Alder Farms - Dominik Weber
10. Colonels Only Dream EG - Alder Farms - Dominik Weber
11. Speed of Soul OK - Oakfield Ranch – Frederick Alexandrea
12. AC Smokin Attention - Oakfield Ranch - Roxy Evans
13. Little Pocos Secret EG - Alder Farms - Daniel Müller
14. OK Fear of Storm - Oakfield Ranch - Frederick Alexandrea
15. GO Misty Moon - Nereus Riding Center - William Hart
16. GOs Me In Ecstasy - Hofer Stables - Finja Segert
17. Ghilan - Hofer Stables - Finja Segert
18. NRC Sheza Stylish Girl - Nereus Riding Center - Kristiane Mellert
19. Devaki HS - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
#6 | Reining Senior (ab 8) - Abteilung 1
1. SE Special Style - Nereus Riding Center - Penny Längs
2. Speed Conscience OK - Oakfield Ranch - Fredrick Alexandrea
3. Al-Ashab-1 Akela - Nereus Riding Center - Harald Andressen
4. Gwene M - Hofer Stables - Nico Reichert
5. SCS Codys Little Jack - Sporthorses Thompson - Lea Breuer
6. BE Ima Stylin - Nereus Riding Center - Anna Frei
7. Lady Bulletproof LH - Nereus Riding Center - Armando Rahes
8. Rescue Me - Green Oak Stables - Marilee Fletcher
9. NRC Watchme Ima Doc - Nereus Riding Center - Anna Hommel
10. FWs Chase the Dream - Oakfield Ranch - Bastian Verles
11. WRAs Slightly Starlett - Alder Farms - Dominik Weber
12. FWs One Step Too Late - Green Oak Stables - Amy Green
13. Eponas Play With Fire - Nereus Riding Center - Manfred Hannemann
14. Madison - Hofer Stables - Florian Münch
15. GEs Whisper Secretly AR - Nereus Riding Center - Stefanie Holzner
16. Alaric - Green Oak Stables - Marilee Fletcher
17. Hollywood Lady Majestic - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
18. Loosing Temper - Green Oak Stables - Bob Morgan
19. Casanovas Spooky Secret - Alder Farms - Daniel Müller
20. SnS Princess Witha Gun - Oakfield Ranch - Roxy Evans
#6 | Reining Senior (ab 8) - Abteilung 2
1. Skipper Speed for Money - Oakfield Ranch - Bastian Verles
2. Good Choice - Green Oak Stables - Bob Morgan
3. AC My Little Black Girl - Alder Farms - Vada Robinson
4. Hard Knock Life HS - Oakfield Ranch - Bastian Verles
5. SCS Miss Diamond Glow - Sporthorses Thompson - Inga Heilbronner
6. NRC Money To Blow - Nereus Riding Center - William Hart
7. CKS Hollywoods Creme Pie - Nereus Riding Center - Kristiane Mellert
8. NRC Scarlet Soul - Nereus Riding Center - Anna Hommel
9. Battle Of The Legend OK - Green Oak Stables - Amelia Brown
10. Eponas The Painted Fame - Nereus Riding Center - Stefanie Schrumm
11. Cimarron Colt - Nereus Riding Center - Dave Rubens
12. Panshot - Alder Farms - Dominik Weber
13. Beatify This Color - Hofer Stables - Tom Bug
14. BQ Heza Freckle - Nereus Riding Center - Jennifer Toreo
15. Gallant Ghost - Hofer Stables - Nele Altmann
16. SCS Against All Odds - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
17. GNs West Wind Flys FW - Oakfield Ranch - Roxy Evans
18. Candy Cobra M - Oakfield Ranch - Fredrick Alexandrea
19. WRAs Gambling Legacy - Green Oak Stables - George McAllister
20. A Spicy Investment LH - Nereus Riding Center - Hanka Waldorf
#6 | Reining Senior (ab 8) - Abteilung 3
1. BE Outta Here - Oakfield Ranch - Roxy Evans
2. Shorty Lena - Green Oak Stables - Bob Morgan
3. NRC Cutthroat Island - Alder Farms - Daniel Müller
4. NRC Ima Shinin Tivio - Nereus Riding Center - Anna Hommel
5. SnS Celtic Smile GN - Nereus Riding Center - William Hart
6. Dws Jacs Bar O Lena - Alder Farms - Kian Robinson
7. True Amigo HS - Nereus Riding Center - Maria Levyoto
8. SCS Be My Little Star FW - Sporthorses Thompson - Marisa Bovenzi
9. Knocked on a Bullet OK - Oakfield Ranch - Fredrick Alexandrea
10. FWs Soul Shuffle - Oakfield Ranch - Alwin Adams
11. Galal Whistlejacket - Hofer Stables - Saskia Haugwitz
12. SnS Normal Iz For Loserz - Nereus Riding Center - Jennifer Toreo
13. Over Active Imagination - Hofer Stables - Marcel Wechter
14. FWs Out Of Speed - Green Oak Stables - Mario Coleman
15. SnS Continental Princess - Nereus Riding Center - Claire Bluefield
16. Fancys Riverside ZM - Green Oak Stables - Brandon West
17. S GotMyShineOn - Nereus Riding Center - Uta Holstein
18. FWs Next Chase SnS - Hofer Stables - Marcel Wechter
19. GNs Sound Image - Nereus Riding Center - Stefanie Schrumm
#7 | Cutting Junior (5-7) - Abteilung 1
1. Sarwella HS - Green Oak Stables - Marilee Fletcher
2. Colonels Only Dream EG - Alder Farms - Dominik Weber
3. NRC The Bay Lark - Nereus Riding Center - Arnold Drauffermann
4. Chex Smokin Thunder EG - Alder Farms - Daniel Müller
5. NRC Shining Freckles - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
6. OK One Bullet Away - Oakfield Ranch - Roxy Evans
7. Waseem HS - Green Oak Stables - Kelvin Hodge
8. OK Bullet to the Bone - Oakfield Ranch - Levina Fred
9. SHT Wild Thing Glory - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
10. Devaki HS - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
11. NRC Shams Samawi - Nereus Riding Center - Milane Walther
12. OK Dashin Speed - Oakfield Ranch - Valerie Sminning
13. Little Pocos Secret EG - Alder Farms - Daniel Müller
14. Soothe the Proof OK - Oakfield Ranch – Roxy Evans
15. Stone of a Bullet OK - Oakfield Ranch – Levina Fred
16. Faqueza - Hofer Stables - Nele Altmann
17. TWR Brontosaurus - Nereus Riding Center - Ray Dimes
18. BQ Alert 5 - Nereus Riding Center - Tiffany Arnkamp
#7 | Cutting Junior (5-7) - Abteilung 2
1. OK Fireslam - Oakfield Ranch - Levina Fred
2. Scarlett of Conscience OK - Oakfield Ranch - Valerie Sminning
3. Show Off HS - Alder Farms - Chris Haynes
4. AC Poco Loco - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
5. Real Bullet Glow EG - Alder Farms - Daniel Müller
6. Levyotos River Roar - Hofer Stables - Nele Altmann
7. GOs Golden Starlett - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
8. Keery - Green Oak Stables - Jerry Lewis
9. SHT Rebel Dun It Too - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
10. Proof of Dash OK - Oakfield Ranch – Valerie Sminning
11. Colourful Socks HS - Alder Farms - Chris Haynes
12. OK Bullets to Seek - Oakfield Ranch - Roxy Evans
13. Pay Back in Fall HS - Hofer Stables - Robert Albertsen
14. NRC Bird is the Word - Nereus Riding Center - Uta Holstein
15. Levyotos Buzzard Heart - Nereus Riding Center - Yamilah Levyoto
16. GOs Dudes Magic Quinlan - Green Oak Stables - Amy Green
17. Soaring Comet - Sporthorses Thompson - Jake Nicholson
18. SE Texas Little Chick - Nereus Riding Center - Penny Längs
#8 | Cutting Senior (ab 8) - Abteilung 1
1. Casanovas Spooky Secret - Alder Farms - Daniel Müller
2. Miss Nikita - Green Oak Stables - Amelia Brown
3. SCS Be My Little Star FW - Sporthorses Thompson - Marisa Bovenzi
4. SnS Wildfire - Oakfield Ranch - Roxy Evans
5. WRAs Trusted Dyami - Green Oak Stables - Polly Hampton
6. SE Zips Rugged War - Nereus Riding Center - Emily Längs
7. FWs Bones Gonna Role - Oakfield Ranch - Roxy Evans
8. Splashin Lark FS - Nereus Riding Center - Arnold Drauffermann
9. GOs Tales Frozen Winter - Green Oak Stables - Amy Green
10. True Amigo HS - Nereus Riding Center - Maria Levyoto
11. A Spicy Investment LH - Nereus Riding Center - Hanka Waldorf
12. Al-Ashab-1 Akela - Nereus Riding Center - Harald Andressen
13. Harabiento - Hofer Stables - Marcel Wechter
14. Seek The Bullet OK - Green Oak Stables - Amelia Brown
15. Bullet On My Carpet OK - Green Oak Stables - Polly Hampton
16. NRC Shadow Play - Oakfield Tanch - Valerie Sminning
17. WRAs Slightly Starlett - Alder Farms - Dominik Weber
18. Double Check The Right HS - Hofer Stables - Dominic Chiavello
19. WRA Cal Midnight Comet - Nereus Riding Center - Sandro Waldau
20. Galal Whistlejacket - Hofer Stables - Saskia Haugwitz
21. BE Genuine Imposter - Nereus Riding Center - Andreas Kraft
22. S Mrs King - Nereus Riding Center - Peter Loffert
#8 | Cutting Senior (ab 8) - Abteilung 2
1. FWs Dashin Bullet - Sporthorses Thompson - Dylan McGath
2. S She Whiz Scary - Nereus Riding Center - Uta Holstein
3. Bulletline OK - Green Oak Stables - Mario Coleman
4. NRC Hez Got Em Freckles - Alder Farms - Chris Haynes
5. SnS Continental Princess - Nereus Riding Center - Claire Bluefield
6. FWs Bone Seeker - Oakfield Ranch - Levina Fred
7. Lady Bulletproof LH - Nereus Riding Center - Armando Rahes
8. NRC Ima Shinin Tivio - Nereus Riding Center - Anna Hommel
9. FWs Just Away - Oakfield Ranch - Valerie Sminning
10. The Last Hero - Green Oak Stables - Danny Bennett
11. BQ Heza Freckle - Nereus Riding Center - Jennifer Toreo
12. Derek of the Dominos FS - Nereus Riding Center - Dorian Kirsch
13. Cajun Cowboy - Nereus Riding Center - Dorian Kirsch
14. Over Active Imagination - Hofer Stables - Marcel Wechter
15. SCS Codys Little Jack - Sporthorses Thompson - Lea Breuer
16. NRC Nu Peppy Jac - Nereus Riding Center - Samira Hühnerberger
17. Cat In Command OK - Green Oak Stables - Amy Green
18. Bullet to Fly OK - Oakfield Ranch - Roxy Evans
19. Beatify This Color - Hofer Stables - Tom Bug
20. Otoe Girl Wv - Nereus Riding Center - Peter Loffert
21. NRC Nu Star In The Sky - Green Oak Stables - Amy Green
22. WRAs Sparkling Caspian - Green Oak Stables - Marilee Fletcher
#9 | Working Cowhorse Junior (5-7) - Abteilung 1
1. BQ Timeless War - Nereus Riding Center - Nadine Wandelting
2. BQ Danz Reckless Lady - Nereus Riding Center - Tiffany Arnkamp
3. NRC The Bay Lark - Nereus Riding Center - Arnold Drauffermann
4. GOs Miss Ivory - Alder Farms - Dominik Weber
5. GOs Golden Starlett - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
6. Waseem HS - Green Oak Stables - Kelvin Hodge
7. Taydee HS - Hofer Stables - Andre Grisbaum
8. Sarwella HS - Green Oak Stables - Marilee Fletcher
9. NRC Luke Im Royal - Nereus Riding Center - Nils Sasse
10. GO Noble Chance - Nereus Riding Center - Linnea Thomass
11. TWR Brontosaurus - Nereus Riding Center - Ray Dimes
12. NRC Celts A Fabulous - Nereus Riding Center - Ray Dimes
13. NRC Smart Little Cutter - Sporthorses Thompson - Leon Breuer
14. NRC Tivios Lullabye - Nereus Riding Center - Rainer Herzinger
15. BQ War On Sync - Nereus Riding Center - Susanna Mellert
16. Minute To Rage HS - Hofer Stables - Oliver Fischer
#9 | Working Cowhorse Junior (5-7) - Abteilung 2
1. NRC Celtic Hick - Nereus Riding Center - Lisa Jagdsprung
2. BQ The Quantum King - Nereus Riding Center - Nadine Wandelting
3. Levyotos Ragged Sky - Nereus Riding Center - Yamilah Levyoto
4. NRC Peppys Nu Moon - Nereus Riding Center - Kristiane Mellert
5. NRC Celtics Bright Image - Nereus Riding Center - Ray Dimes
6. NRC Celtic Perfection - Alder Farms - Claire Walter
7. Talented Angel - Hofer Stables - Zachary Tillsley
8. GOs Courageous Lacy - Hofer Stables - Nele Altmann
9. NRC Cutthroat Island - Alder Farms - Daniel Müller
10. BQ Sheza War Dixie - Nereus Riding Center - Molly Reichmann
11. NRC Celtic Sprinkle - Nereus Riding Center - Claire Bluefield
12. Levyotos Buzzard Heart - Nereus Riding Center - Yamilah Levyoto
13. Keery - Green Oak Stables - Jerry Lewis
14. NRC Shining Freckles - Sporthorses Thompson - Piotr Gordon
15. GOs Dudes Magic Quinlan - Green Oak Stables - Amy Green
#10 | Working Cowhorse Senior (ab 8) - Abteilung 1
1. GNs Celtic Stone - Nereus Riding Center - Ray Dimes
2. Make It Thrilling - Sporthorses Thompson - Inga Heilbronner
3. Bright Time - Green Oak Stables - Amelia Brown
4. BE Genuine Imposter - Nereus Riding Center - Andreas Kraft
5. BRI Too Tuf For Grace - Nereus Riding Center - Claire Bluefield
6. BQ Face The Clues - Nereus Riding Center - Alicia Boltermann
7. NRC Lean On Cutter - Hofer Stables - Oliver Fischinger
8. Sure! Show Me - Hofer Stables - Rebecca Gerlach
9. NRC Warlord OLena - Nereus Riding Center - Roland Prüfer
10. Pocos Copper Queen R - Nereus Riding Center - Kristiane Mellert
11. Indigo Delight - Nereus Riding Center - Marcus Hommel
12. Umadercry RA - Nereus Riding Center - Reinhardt Feist
13. NRC Celtic Dove - Green Oak Stables - Amelia Brown
14. CKS Ranger Danger - Hofer Stables - Christian Hansen
15. Whizout Glamour R - Nereus Riding Center - Enia Simmens
16. SnS Hes Skippin Perfect - Nereus Riding Center - Pamela Behrend
17. Kayfoun ox - Green Oak Stables - Mason Harris
18. SE Zips Rugged War - Nereus Riding Center - Emily Längs
19. SE Special Style - Nereus Riding Center - Penny Längs
20. MYS Impish Intimidation - Hofer Stables - Zachary Tillsley
21. Gamble On Vegas - Green Oak Stables - Julianna Walczak
22. Levyotos Taste The Magic - Green Oak Stables - Polly Hampton
#10 | Working Cowhorse Senior (ab 8) - Abteilung 2
1. Chaaitiyeh ox - Green Oak Stables - Mason Harris
2. NRC U Better Watch Her - Nereus Riding Center - Susanna Mellert
3. NRC Queenies Samra - Green Oak Stables - George McAllister
4. BRI Hollywoods Calling - Nereus Riding Center - Corinna Ahlert
5. Woah There - Nereus Riding Center - Marcus Hommel
6. GOs Lace Drummer - Green Oak Stables - Brandon West
7. Penny Lane - Green Oak Stables - Amelia Brown
8. Panshot - Alder Farms - Dominik Weber
9. Hey Dude FS - Nereus Riding Center - Pamela Behrend
10. Little Amy's Invitation CF - Hofer Stables - Alessia Giacomo
11. NRC Heza Tuffy - Nereus Riding Center - Irma Hart
12. Guyapi Lakota VF - Hofer Stables - Alessia Giacomo
13. Sweet Hollywood LH - Nereus Riding Center - Leonard Hohenstein
14. NRC Secret Genuine Desire - Hofer Stables - Rebecca Gerlach
15. NRC Scarlet Soul - Nereus Riding Center - Anna Hommel
16. Levyotos Falcon Legend - Green Oak Stables - Jerry Lewis
17. BQ Check Her Fling - Nereus Riding Center - Anjana Längs
18. S Frost The Echo - Hofer Stables - Alessia Giacomo
19. NRC Nu Peppy Jac - Nereus Riding Center - Samira Hühnerberger
20. BQ Fox Be Nimble - Nereus Riding Center - Emily Längs
21. Shez So Witty - Nereus Riding Center - Anna Hommel
#11 | Barrel Race Junior (5-7) - Abteilung 1
1. Heza Fighter OK - Oakfield Ranch - Valérie Sminning
2. NRC Dimestore Diamond - Nereus Riding Center - Sarah Heinelt
3. NRC Almost Done - Green Oak Stables - Michelle Stevens
4. Alot Classical Medley EG - Hofer Stables - Franziska Mandl
5. KS Fortune and Fame - Hofer Stables - Travis Hettich
6. Love Universe HS - Alder Farms - Claire Walter
7. Beyond the Cat OK - Oakfield Ranch - Josephine Gauvain
8. NRC Questionably Golden - Sporthorses Thompson - Inga Heilbronner
9. BQ Easily OnTime - Green Oak Stables - Cassy Nolan
10. NRC Puff The Magic Dragon - Nereus Riding Center - Barbara Trüpftel
11. NRC Annie R U OK - Nereus Riding Center - Martina Gode
12. Hot Luxe HS - Green Oak Stables - Michelle Stevens
13. SE An Awesome Tyme - Nereus Riding Center - Günther Danziger
14. SHT Smart of Enterprise - Sporthorses Thompson - Calvin Cornwell
15. Gala - Die Haltergemeinschaft Juli - Juli
16. OK Bleeding Love - Green Oak Stables - Cassy Nolan
#11 | Barrel Race Junior (5-7) - Abteilung 2
1. NRC Bangbangyouredead - Nereus Riding Center - Sabine Kühl
2. Dotted Indian Blues - Hofer Stables - Sienna Farrell
3. Vihaana HS - Nereus Riding Center - Anita Sprendel
4. BQ Crimson Intent - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
5. OK From Moon to Whisky - Green Oak Stables - Michelle Stevens
6. UNoTalkBoutFightClub - Nereus Riding Center - Kevin Byrde
7. SHT Ciqala HS - Sporthorses Thompson - Lea Breuer
8. OK Red Hood - Oakfield Ranch – Alwin Adam
9. Illanipi HS - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
10. Kissing Circle OK - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
11. NRC The Magic Riddle - Nereus Riding Center - Annika De Vries
12. NRC Bird Knows Best - Oakfield Ranch - Valérie Sminning
13. NRC Heza Wisecracker - Hofer Stables - Franziska Mandl
14. Cadillac Easy Girl HS - Green Oak Stables - Julianna Walczak
15. Obelisk de Luxe HS - Alder Farms - Claire Walter
#12 | Barrel Race Senior (ab 8) - Abteilung 1
1. NRC Isle Know Better - Nereus Riding Center - Jan Dorre
2. KS Dash This - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
3. BQ Its A Long Story - Hofer Stables - Franziska Mandl
4. NRC Hazy Shades - Green Oak Stables - Cassy Nolan
5. The Fall Effect - Hofer Stables - Miriam Brehm
6. Sir Dotalot - Alder Farms - Claire Walter
7. KS Miss Ginger Pep - Green Oak Stables - Michelle Stevens
8. KS Riddler - Nereus Riding Center - Annika Anders
9. Ravanz - Hofer Stables - Lindsay Hayes
10. NRC Toldyaimawitch - Nereus Riding Center - Barbara Trüpftel
11. NRC Isle Play a Joke - Nereus Riding Center - Sandro Heinemann
12. Nejibana - Hofer Stables - Lindsay Hayes
13. NRC The Enigma - Nereus Riding Center - Markus Strömer
14. BQ Beau Shake Em - Nereus Riding Center - Henry Hines
15. NRC Sheza Storm - Nereus Riding Center - Kenny Nielson
#12 | Barrel Race Senior (ab 8) - Abteilung 2
1. Intense Suspense - Hofer Stables - Vincent Regan
2. NRC Miss Smarty - Green Oak Stables - Caren Williams
3. BQ Woodstock Rolling Rock - Hofer Stables - Franziska Mandl
4. NRC Gee Whiz - Nereus Riding Center - Jan Dorre
5. NRC Hot Stuff - Nereus Riding Center - Katja Miesbacher
6. SE Justa Tymely Illusion - Nereus Riding Center - Enno Wilkers
7. BQ Flits Mitten Wizard - Hofer Stables - Bethany Howell
8. Nieskje van de Sterren - Nereus Riding Center - Sandra Schwaig
9. SnS Hot Catchs Desperado - Nereus Riding Center - Martina Gode
10. Karkand HS - Nereus Riding Center - Peter Brandes
11. Whole Lotta Truble VF - Nereus Riding Center - Annika De Vries
12. Command Performance - Hofer Stables - Lena Schnittke
13. KS Strait Diva - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
14. Gold Studded King E - Nereus Riding Center - Mareike Handecks
#13 | Pole Bending Junior (5-7) - Abteilung 1
1. NRC Puff The Magic Dragon - Nereus Riding Center - Barbara Trüpftel
2. OK Bleeding Love - Green Oak Stables - Cassy Nolan
3. Heza Fighter OK - Oakfield Ranch - Valérie Sminning
4. NRC Almost Done - Green Oak Stables - Michelle Stevens
5. NRC Dimestore Diamond - Nereus Riding Center - Sarah Heinelt
6. Electric Raze HS - Hofer Stables - Travis Hettich
7. NRC Annie R U OK - Nereus Riding Center - Martina Gode
8. Beyond the Cat OK - Oakfield Ranch - Josephine Gauvain
9. Hot Luxe HS - Green Oak Stables - Michelle Stevens
10. Love Universe HS - Alder Farms - Claire Walter
11. NRC Questionably Golden - Sporthorses Thompson - Inga Heilbronner
12. Alot Classical Medley EG - Hofer Stables - Franziska Mandl
13. BQ Easily OnTime - Green Oak Stables - Cassy Nolan
14. SE An Awesome Tyme - Nereus Riding Center - Günther Danziger
#13 | Pole Bending Junior (5-7) - Abteilung 2
1. Kissing Circle OK - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
2. NRC Bangbangyouredead - Nereus Riding Center - Sabine Kühl
3. Obelisk de Luxe HS - Alder Farms - Claire Walter
4. OK Red Hood - Oakfield Ranch – Alwin Adam
5. SHT Ciqala HS - Sporthorses Thompson - Lea Breuer
6. KS Fortune and Fame - Hofer Stables - Travis Hettich
7. Illanipi HS - Sporthorses Thompson - Benjamin Joel Thompson
8. Vihaana HS - Nereus Riding Center - Anita Sprendel
9. OK From Moon to Whisky - Green Oak Stables - Michelle Stevens
10. Cadillac Easy Girl HS - Green Oak Stables - Julianna Walczak
11. NRC The Magic Riddle - Nereus Riding Center - Annika De Vries
12. UNoTalkBoutFightClub - Nereus Riding Center - Kevin Byrde
13. BQ Crimson Intent - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
14. NRC Bird Knows Best - Oakfield Ranch - Valérie Sminning
#14 | Pole Bending Senior (ab 8)
1. Command Performance - Hofer Stables - Lena Schnittke
2. NRC Hot Stuff - Nereus Riding Center - Katja Miesbacher
3. NRC The Enigma - Nereus Riding Center - Markus Strömer
4. NRC Gee Whiz - Nereus Riding Center - Jan Dorre
5. BQ Beau Shake Em - Nereus Riding Center - Henry Hines
6. NRC Isle Know Better - Nereus Riding Center - Jan Dorre
7. BQ Woodstock Rolling Rock - Hofer Stables - Franziska Mandl
8. KS Strait Diva - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
9. NRC Toldyaimawitch - Nereus Riding Center - Barbara Trüpftel
10. SnS Hot Catchs Desperado - Nereus Riding Center - Martina Gode
11. Karkand HS - Nereus Riding Center - Peter Brandes
12. Nieskje van de Sterren - Nereus Riding Center - Sandra Schwaig
13. NRC Hazy Shades - Green Oak Stables - Cassy Nolan
14. Whole Lotta Truble VF - Nereus Riding Center - Annika De Vries
15. KS Miss Ginger Pep - Green Oak Stables - Michelle Stevens
16. BQ Its A Long Story - Hofer Stables - Franziska Mandl
17. Nejibana - Hofer Stables - Lindsay Hayes
18. NRC Isle Play a Joke - Nereus Riding Center - Sandro Heinemann
19. NRC Sheza Storm - Nereus Riding Center - Kenny Nielson
20. KS Dash This - Green Oak Stables - Valerie Sanchez
21. Sir Dotalot - Alder Farms - Claire Walter
22. Gold Studded King E - Nereus Riding Center - Mareike Handecks
23. KS Riddler - Nereus Riding Center - Annika Anders
24. SE Justa Tymely Illusion - Nereus Riding Center - Enno Wilkers
25. BQ Flits Mitten Wizard - Hofer Stables - Bethany Howell
26. NRC Miss Smarty - Green Oak Stables - Caren Williams
27. Intense Suspense - Hofer Stables - Vincent Regan